TMO Genel Müdürü Sn Ahmet GÜLDAL Borsamızı Ziyaret Etti…
Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn Ahmet GÜLDAL, Polatlı TMO Şube Müdürü Sn Ahmet CAN ve beraberindeki heyet 20.07.2023 Perşembe günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Borsamızda “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” Yemeği düzenlendi…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.10.2022 Cuma günü saat 19:00’ da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında Üyelerimiz ve Eşlerine “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” yemeği düzenlendi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU borsamız Üyelerinden
Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi (POTA) Genel Koordinatörü Sn Kadim KOÇ Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret etti…
“Sakarya Zaferinin 100.Yılı” etkinlikleri kapsamında Borsamızın sağlamış olduğu katkılardan dolayı Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi (POTA) Genel Koordinatörü Sn Kadim KOÇ, 15.10.2021 Cuma günü, saat 14:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun “İstihdam Seferberliği 2019” Konusunda yaptığı “Basın Toplantısı” haberleri Gazetelerde…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun 06 Mart 2019 Çarşamba günü, “İstihdam Seferberliği 2019” konusunda yaptığı Basın Toplantısına ilişkin haberler 08.03.2019 tarihli Polatlı Gazetelerinde yer aldı. Ayrıntı Gazetesinde “BAŞKAN TOPLU’DAN İSTİHDAMA ÇAĞRI”,