Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM, Tetkik Görevlisi Sn. Meltem DURUL ve Sn Raşit ÇALIŞKAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 18.11.2021 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticisi Sn Vehbi Bahadır YALÇIN ve Satış ve Performans Yöneticisi Sn Taner TÜRKYILDIZ ile Polatlı Şube Müdürü Sn Ünsal CANTÜRK Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 19.02.2024 Pazartesi