23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenine Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Sn Ali TÜRKOĞLU katıldı…
Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 102. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenine Borsamız Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU katıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.07.2021 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Sosyal Tesislerinde Covid-19 pandemi kurallarına bağlı kalınarak gerçekleştirildi.
Borsamızın Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Disiplin Kurulu Toplantısı Sn.Sedat GÜVEN’in Başkanlığında 28.06.2019 Salı günü, saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.09.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.