TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ülkemizin ilk ve lisans kapasitesi olarak halen en büyük Lisanslı Depoculuk Şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Mucur, Sarıkaya, Keskin, Çorum, Keşan, Hayrabolu ve Babaeski Şube Müdürleri ile Depo Teknisyenleri 17 Mart 2022’de Borsamızı ziyaret etti.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenen, aynı zamanda Lisanslı Depolar için de bir ilk olan “Stok Muhafaza Eğitimine” katılan TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri, TMO Genel Müdürlüğü’nden Eğitim Uzman Yardımcısı Sn Fatma AKIN KIYAK, Ziraat Mühendisleri Sn Abdullah KARAPINAR ve Sn Kudret ATASOY ile TMO Polatlı Şube Müdürlüğü yetkilileri, ve beraberindeki heyete Borsamız Genel Sekreteri Tugay AYDOĞDU tarafından Borsamızın faaliyetleri ve “Elektronik Satış Salonu” işlemlerimiz hakkında bilgi verildi.

Söz konusu heyet bilahare PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Üçpınar mevkiindeki 60.000 tonluk silo ve 50 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisinde incelemelerde bulunarak programını tamamladı.

Diğer Yazılar

Kurumdan Haberler 27 Ekim 2021

Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Polatlı  Ticaret  Borsası Yönetim  Kurulu Toplantısı  Başkanımız  Sn  Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da  Borsamızın  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Kurumdan Haberler 2 Aralık 2021

Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Polatlı  Ticaret  Borsası’nın Yönetim  Kurulu Toplantısı  Başkanımız  Sn  Yahya TOPLU’nun  Başkanlığında  02.12.2021 Perşembe günü saat 16:00’da  Borsamızın  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Kurumdan Haberler 1 Eylül 2021

Borsamızda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Akreditasyon Denetimi” gerçekleştirildi…

Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında Bağımsız Denetçi Kuruluş Türk Loydu Uygunluk  Değerlendirme  Hizmetleri A.Ş. yetkili personeli Denetçi  Sn. Berker TELEK tarafından 31 Ağustos – 01 Eylül tarihleri arasında Borsamızda “Akreditasyon Denetimi”