TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ülkemizin ilk ve lisans kapasitesi olarak halen en büyük Lisanslı Depoculuk Şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Mucur, Sarıkaya, Keskin, Çorum, Keşan, Hayrabolu ve Babaeski Şube Müdürleri ile Depo Teknisyenleri 17 Mart 2022’de Borsamızı ziyaret etti.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenen, aynı zamanda Lisanslı Depolar için de bir ilk olan “Stok Muhafaza Eğitimine” katılan TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri, TMO Genel Müdürlüğü’nden Eğitim Uzman Yardımcısı Sn Fatma AKIN KIYAK, Ziraat Mühendisleri Sn Abdullah KARAPINAR ve Sn Kudret ATASOY ile TMO Polatlı Şube Müdürlüğü yetkilileri, ve beraberindeki heyete Borsamız Genel Sekreteri Tugay AYDOĞDU tarafından Borsamızın faaliyetleri ve “Elektronik Satış Salonu” işlemlerimiz hakkında bilgi verildi.

Söz konusu heyet bilahare PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Üçpınar mevkiindeki 60.000 tonluk silo ve 50 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisinde incelemelerde bulunarak programını tamamladı.

Diğer Yazılar

Kurumdan Haberler 28 Haziran 2022

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı  Başkanımız Sn Ali ŞEREN’in  Başkanlığında  28.06.2022 Salı günü  saat 14:00’da gerçekleştirildi.

Kurumdan Haberler 19 Nisan 2023

Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Polatlı  Ticaret  Borsası’nın Yönetim  Kurulu Toplantısı  Başkanımız  Sn  Yahya TOPLU’nun  Başkanlığında 19.04.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da  Borsamızın  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Kurumdan Haberler 28 Haziran 2021

Akreditasyon İzleme Komitesi Üyelerine Yönelik “Denetimler Öncesi Bilgilendirme” Toplantısı yapıldı…

Akreditasyon İzleme Komitesi Üyelerine yönelik “Denetimler Öncesi Bilgilendirme” toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Sn Faik YAVUZ’un katılımı ile 28.06.2021 Pazartesi