TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ülkemizin ilk ve lisans kapasitesi olarak halen en büyük Lisanslı Depoculuk Şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Mucur, Sarıkaya, Keskin, Çorum, Keşan, Hayrabolu ve Babaeski Şube Müdürleri ile Depo Teknisyenleri 17 Mart 2022’de Borsamızı ziyaret etti.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenen, aynı zamanda Lisanslı Depolar için de bir ilk olan “Stok Muhafaza Eğitimine” katılan TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri, TMO Genel Müdürlüğü’nden Eğitim Uzman Yardımcısı Sn Fatma AKIN KIYAK, Ziraat Mühendisleri Sn Abdullah KARAPINAR ve Sn Kudret ATASOY ile TMO Polatlı Şube Müdürlüğü yetkilileri, ve beraberindeki heyete Borsamız Genel Sekreteri Tugay AYDOĞDU tarafından Borsamızın faaliyetleri ve “Elektronik Satış Salonu” işlemlerimiz hakkında bilgi verildi.

Söz konusu heyet bilahare PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Üçpınar mevkiindeki 60.000 tonluk silo ve 50 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisinde incelemelerde bulunarak programını tamamladı.

Diğer Yazılar

Haberler 28 Aralık 2023

Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Beraberindeki Heyet AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Sn İlhami TEKE’yi makamında ziyaret etti.

Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Meclis Başkanımız Sn ALİ ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Sayman Üye Kadir ÖZGÖNÜL ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn Sedat GÜVEN, Sn Yücel

Kurumdan Haberler 13 Aralık 2023

Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Polatlı  Ticaret  Borsası’nın Yönetim  Kurulu Toplantısı  Başkanımız  Sn  Yahya TOPLU’nun  Başkanlığında 13.12.2023 Perşembe  günü saat 16:00’da  Borsamızın  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Kurumdan Haberler 7 Şubat 2024

Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…

Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi  Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM, Tetkik Görevlisi Sn. Meltem DURUL ve Sn Raşit ÇALIŞKAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan