TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri Borsamızı Ziyaret etti…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ülkemizin ilk ve lisans kapasitesi olarak halen en büyük Lisanslı Depoculuk Şirketi olan TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Mucur, Sarıkaya, Keskin, Çorum, Keşan, Hayrabolu ve Babaeski Şube Müdürleri ile Depo Teknisyenleri 17 Mart 2022’de Borsamızı ziyaret etti.

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenen, aynı zamanda Lisanslı Depolar için de bir ilk olan “Stok Muhafaza Eğitimine” katılan TMO-TOBB Lidaş Şube Müdürleri ve Depo Teknisyenleri, TMO Genel Müdürlüğü’nden Eğitim Uzman Yardımcısı Sn Fatma AKIN KIYAK, Ziraat Mühendisleri Sn Abdullah KARAPINAR ve Sn Kudret ATASOY ile TMO Polatlı Şube Müdürlüğü yetkilileri, ve beraberindeki heyete Borsamız Genel Sekreteri Tugay AYDOĞDU tarafından Borsamızın faaliyetleri ve “Elektronik Satış Salonu” işlemlerimiz hakkında bilgi verildi.

Söz konusu heyet bilahare PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Üçpınar mevkiindeki 60.000 tonluk silo ve 50 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisinde incelemelerde bulunarak programını tamamladı.

Diğer Yazılar

Kurumdan Haberler 3 Mart 2022

Kredi Garanti Fonu (KGF) Yeni Destek Paketleri Bilgilendirme Semineri’ne Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU katıldı…

Türkiye Odalar ve Borsalar Biriliği (TOBB) ve Kredi Garanti Fonu (KGF) işbirliği ile “Kredi Garanti Fonu (KGF) Yeni Destek Paketleri Bilgilendirme  Semineri”  “Video Konferans” yöntemi ile 02.03.2022 Çarşamba günü saat 14:00’da gerçekleştirildi.

Kurumdan Haberler 23 Ekim 2019

Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Polatlı  Ticaret  Borsası’nın Yönetim  Kurulu Toplantısı  Başkanımız  Sn  Yahya TOPLU’nun  Başkanlığında 23.10.2019 Çarşamba günü saat 15:30’da  Borsamızın  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Kurumdan Haberler 21 Temmuz 2020

TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanı ve TOBB Borsalar Müdürü Borsamızı ziyaret ettiler…

TOBB Oda ve Borsalar Daire Başkanı Sn Hasan ERBAY,  TOBB Borsalar Müdürü Sn Yiğit ATEŞ ve beraberindeki heyet 21.07.2020 Salı günü saat 11:00’da Genel Sekreterimiz Sn R. Kayhan ÜNAL’ı makamında