Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyeleri Borsamızı ziyaret ettiler…
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. İlkay DELLAL, Doç. Dr. Erkan Pehlivan ve Dr. Özdal KÖKSAL 06.07.2020 Pazartesi günü saat 13:30’da Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ı makamında ziyaret ettiler.
“Koronavirüs (Covid-19)’un Türk Tarımına Etkileri” konusunda Uluslararası bir çalışma yürüten Değerli Öğretim Üyelerine bu konuda Genel Sekreterimiz tarafından bilgi sunuldu.
Bilahare Satış Salonu’nda devam eden satış seanslarını da izleyen Heyete burada da yine Genel Sekreterimiz tarafından bilgilendirme yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 21.06.2023 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın “Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri” Seçim Sonrası İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Yaptılar…
Borsamızın 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleşen “Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri” seçimlerinden sonra ilk “Yönetim Kurulu Toplantısı” Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Yönetim Kurulu
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Borsa Meclis Üyelerinden Oluşan Heyet TOBB 80. Genel Kuruluna Katıldı…
Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN’ın konuşmalarıyla başlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Genel Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı Sn M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nun katılımı ile 15-16 Mayıs 2024‘te gerçekleştirildi. TOBB