Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 07.06.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı Borsa Genel Sekreterimizi ziyaret ettiler…
Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) İl Müdürü Yardımcısı Sn Fırat ÖZKILINÇ ve Şube Müdürü Sn Serpil EKMEKÇİ 15.03.2022 Salı günü Borsa Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’ yu ziyaret ettiler.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 24.11.2022 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.