Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.10.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın “Disiplin Kurulu Üyeleri” Seçimden Sonraki İlk Disiplin Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi…
Borsamızın 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleşen “Disiplin Kurulu Üyeleri Seçimleri”nden sonraki ilk toplantı Disiplin Kurulu Başkanı Sn Senayi GÖKÇE ve Üyeler Sn Sevgi COŞKUN, Sn Yasin KAHRAMAN ÖZDEMİR, Sn ŞEVKİ ÜNAL,
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.01.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 05.05.2023 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Sn. Ahmet