Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 29.12.2021 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 14.09.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyeleri Borsamızı ziyaret ettiler…
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. İlkay DELLAL, Doç. Dr. Erkan Pehlivan ve Dr. Özdal KÖKSAL 06.07.2020 Pazartesi günü saat 13:30’da Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ı makamında ziyaret
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 21.08.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.