Borsamızdan Orman Yangın Bölgelerine Yardım…

Borsamızdan Orman Yangın Bölgelerine Yardım…

Borsamızdan orman yangınında büyük mağduriyetin yaşandığı Milas ve Muğla’ya gönderilmek üzere hazırlanan 21 Ton Un ve 508 Çuval Yem 10.08.2021 Salı günü kamyonlara yüklenerek sevkedilmiştir.

Başkanımız Sn Yahya TOPLU bu konuda yaptığı açıklamada;

“Geçen gün borsamızın Elektronik Satış Salonunda ifade ettiğim gibi Muğla ve Antalya’da meydana gelen orman yangınları nedeni ile büyük bir mağduriyet yaşanmaktadır.

Başlatılan Kampanya çerçevesinde üyelerimizden 21 Ton Un ve 508 Çuval Yem sevkedilmiştir. Ayrıca Borsamız tarafından 300 bin TL, üyelerimizce de 24 bin TL olmak üzere toplam 324 bin TL nakdi yardım yapılmış olup yapılmaya da devam edecektir. Katkılarından dolayı Polatlı Ticaret Borsası Üyelerine şükranlarımı iletiyorum” şeklinde bilgiler vermiştir.

Ayni Yardım Listesi

Nakdi Yardım Listesi

Diğer Yazılar

Haberler 14 Nisan 2021

Borsamız, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkıları ile Ramazan ayı “Gıda Yardımı” Dağıtımını Başlattı…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun ev sahipliğinde 14.04.2021 Çarşamba günü saat 12:00’da gerçekleştirilen “Basın Bilgilendirme Toplantısı” ile Ramazan ayı “Gıda Yardımı” dağıtımına başlandı. Toplantıda Polatlı Belediye Başkan Yrd. Sn Mehmet Ali

Haberler 29 Ocak 2019

POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN

Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere 1 Adet Yönetici Asistanı (Bayan) ve 1 Adet Basın Danışmanı (Bay / Bayan)  eleman alımı gerçekleştirilecektir. Müracaatların şahsen, 15  Şubat 2019 Cuma günü mesai

Haberler 10 Nisan 2020

Ekonomide Hayata Geçen Destekler…

Ekonomide Hayata Geçen Destekler Sunumu