Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 10.09.2019, Salı günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 10.11.2021 Çarşamba günü saat 13:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 30.01.2020 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl Dönümü Kutlamalarına katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 13.Eylül.2019 Cuma günü saat 09:00’da “Türk Milletinin Makus Talihinin Yenildiği; Kurtuluş Savaşı’mızın dönüm noktası Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl dönümü kutlamalarına katıldı.