Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 16.03.2020, Pazartesi günü saat 13:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 10.02.2020, Pazartesi günü saat 10:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.04.2020 Çarşamba günü saat 15:00’da “Video Konferansı Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
Borsamızın Meclis Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 30.04.2020 Perşembe günü saat 16:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.