Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 23.12.2019, Pazartesi günü saat 14:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ın Başkanlığında 07.01.2020 Salı günü saat 10:00’da Borsamızın günlük iş ve işlemlerinin düzenlenmesi amacıyla yetkili personel ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlamalarına katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU, 18.Eylül.2019 Çarşamba günü saat 10:00’da Atatürk İlköğretim Okulu’nda gerçekleşen 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası kutlama programına katıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 31.12.2019 Salı günü saat 12:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.