Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL Tarım Şurası çalışmalarına katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL, Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanan III. Tarım Şurası için yürütülmekte olan çalışmalar kapsamında 04-05.09.2019 tarihlerinde, Ankara’da Orman Genel Müdürlüğü’nde yapılan “Tarımsal Yapı ve Dönüşüm” Çalışma Grubu Toplantılarına katıldı…
Diğer Yazılar
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl Dönümü Kutlamalarına katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 13.Eylül.2019 Cuma günü saat 09:00’da “Türk Milletinin Makus Talihinin Yenildiği; Kurtuluş Savaşı’mızın dönüm noktası Sakarya Zaferi’nin 98. Yıl dönümü kutlamalarına katıldı.
Başvurular ve Proje Önerileri…
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’ndan (KOSGEB) Birliğimize intikal eden 28/04/2020 tarihli ve 60014838-745.01.01 -E.3970 sayılı; ülkemizde KOSGEB Koordinatörlüğünde sürdürülen “KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME)” kapsamında
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 19.12.2019 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.