Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş.

HAKKIMIZDA

Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Lisanslı Depolara ürün teslimi öncesi, teslim edilecek ürünün kalite ve sınıflandırılmasının yapılması amacıyla, 06 Haziran 2018 tarihinde Polatlı Ticaret Borsası’nın iştiraki olarak kurulmuştur.

Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. kurulmasını müteakip T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 10.02.2005 tarihli ve 5300 sayılı Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Kanunu ve bu kanuna istinaden çıkarılan ikincil mevzuat çerçevesinde faaliyette bulunmak üzere Yetkili Sınıflandırıcı Faaliyet Belgesi almıştır.

Borsa Polatlı Laboratruvar Hizmetleri A.Ş., T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı “Referans Yetkili Sınıflandırıcı Lisansı“na sahip, güvenilir ve uyguladığı uluslararası düzeyde kabul edilebilir analiz metotları ile gelişen teknoloji ve bilimsel veriler doğrultusunda yürüttüğü faaliyetleri kapsamında halen PTB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Polatlı Merkez ile TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Mucur Şubelerine hizmet vermektedir.

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. sektör içerisindeki faaliyetlerinde dürüstlüğü, tarafsızlığı, güvenilirliği ve sürekli iyileşmeyi kendisine ilke edinerek hizmet vermektedir.

Tarım sektörü içerisinde yer alan hububatın verimli ve kaliteli üretimi için yapılan çalışmaların destekçisi ve ticaretinin etkin bir şekilde yapılması için de kurulduğu günden itibaren yeni projeler üreterek yatırımlarına devam etmektedir.

Ayrıca yine Şirketimiz bünyesinde bulunan Polatlı Ticaret Borsası Elektronik Satış Salonunda bulunan Borsa Cafe ile de Borsa üyelerimize kaliteli hizmet vermek üzere faaliyetlerine devam etmektedir.