Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 16.01.2020 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamız personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında Borsa Personeli ile 27.06.2019 Pazartesi günü “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek yeni hasat dönemi
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 03.06.2020, Çarşamba günü saat 14:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 11.07.2019, Perşembe günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken