Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Meclis Başkanımız Sn Ali ŞEREN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Beraber Polatlı Kaymakamı Sn Murat BULACAK’ı Makamında ziyaret ettiler…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Meclis Başkanımız Sn Ali ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn ALİ TÜRKOĞLU ve beraberlerinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz olduğu halde 12.10.2022 Çarşamba günü Polatlı Kaymakamı Sn Murat BULACAK’ı makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU “Elektronik Satış Salonu”nda Üyelere bilgi verdi…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 11.04.2019 Perşembe günü Borsamızın “Elektronik Satış Salonu”nda işlem yapan Üyelerimize gerek Borsamız çalışmaları gerekse Satış Salonu işlemleri konusunda bilgi verdi. Bu arada Borsamıza ürün getiren üreticilere
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun “Basın Açıklaması”…
Değerli Basın Mensupları, Bildiğiniz gibi Ülkemiz için önem arzeden konularda bazen doğrudan, bazen de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) organizasyonunda düzenlemiş olduğumuz Basın Toplantılarında sizlerle bir araya gelerek,
Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU ve Beraberindeki Heyet “Türkiye ve Türkmenistan İş Forumu”na Katıldı…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU’ nun Başkanlığında gerçekleşen “Türkiye ve Türkmenistan İş Forumu”na Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn