Canlı Hayvan Üreticileri ile “İstişare Toplantısı” Gerçekleştirildi…
İlçemizde faaliyet gösteren Borsamız Üyesi “Canlı Hayvan Üreticileri” ile 01.09.2023 Cuma günü saat 19:30’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında “İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Borsamızda Bayramlaşma
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU, 24.04.2023 Pazartesi günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan
BORSAMIZIN `EĞİTİM YARDIMI TÖRENİ`
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla Borsamız tarafından gerçekleştirilen “Eğitim Yardımı”, düzenlenen töreni müteakip Okullara dağıtıldı… İlçemizde bulunan ilk ve orta dereceli okullarda eğitim gören öğrencilerimize her yıl geleneksel
Borsamızın Meclis, Yüksek İstişare ve Disiplin Kurulu Üyelerine “Bütçe Yemeği” Verildi…
Borsamızın Meclis, Yüksek İstişare ve Disiplin Kurulu Üyelerine Yıl Sonu İş ve İşlemlerine müteakip her yıl yapıldığı üzere bu yıl da 25.12.2019 Çarşamba günü “Bütçe Yemeği” verildi.