Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Yetkili ve Stajyerleri Borsamızı Ziyarete ettiler.
Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Yetkilileri Doç. Dr. Sait ERTÜTÜRK, Dr. Emel ÇAKIR, Dr. Mine SARAÇOĞLU, Dr. Gülten YAZICI ve beraberindeki stajyer öğrenciler 02.08.2023 Çarşamba günü Borsamızı ziyaret ettiler.
Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunup bir süre satış seansını da izleyen heyete Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU tarafından gerek Elektronik Satış Salonu işlemleri gerekse Borsamız faaliyetleri konusunda detaylı bilgi verildi.
Diğer Yazılar
Borsamızda Bayramlaşma…
Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU 20.06.2024 Perşembe günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan
Borsamızda Bayramlaşma…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 26.07.2021 Pazartesi günü başta Elektronik Satış Salonu’nda alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ile Borsamıza ürün satmak üzere gelen üretici ve temsilcileri, bilahare de Borsamız Personeli ile
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 08.11.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.