Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı Borsa Genel Sekreterimizi ziyaret ettiler…
Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) İl Müdürü Yardımcısı Sn Fırat ÖZKILINÇ ve Şube Müdürü Sn Serpil EKMEKÇİ 15.03.2022 Salı günü Borsa Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’ yu ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Üyeleri “TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine ” Katıldılar…
Borsamızın Meclis Üyeleri ve Genel Sekreterimiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun da bir konuşma yaptığı, 09-10 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşen, “TOBB Oda ve Borsa
Tarım Kredi Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yetkilileri Borsamızı Ziyaret ettiler…
Tarım Kredi Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sn Mahmut Mahir KURT ve beraberindeki Şirket yetkilileri 25.06.2020 Perşembe günü saat 18:00’da Genel Sekreterimiz R. Kayhan Ünal’ı Makamında ziyaret
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 21.07.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.