Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Sn Ahmet GÜLDAL Borsamızı Ziyaret Etti..
Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Sn Ahmet GÜLDAL, beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Md. Yrd. Sn Cihan SOYALP, Polatlı Şube Müdürü Sn Özlem ÜNAL, Şube Müdür Yardımcısı Sn Fatma ERDOĞAN ve Özel Kalem Müdürü Sn Fatih Göçmen ile birlikte 29.07.2022 Cuma günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
İlçe Jandarma Komutanı, Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…
İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sn Erkan ÇİNAR 16.12.2019 Pazartesi günü saat 15:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti. Söz konusu ziyarette Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN’de hazır bulundu.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Borsamız Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte TOBB 2022 Akreditasyon Sertifika Törenine katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, beraberinde Borsamız Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte 09.09.2022; Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen törene katılarak “Akreditasyon Sertifakasını” TOBB
Başkanımız Yahya TOPLU ve Başkan Yardımcımız Ali ŞEREN, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Vekilliğine Atanan Polatlı Cumhuriyet Başsavcısı Sn Veysel KAÇMAZ’ı Makamında Ziyaret ettiler…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Başkan Yardımcımız Sn Ali ŞEREN, Hakimler ve Savcılar Kurulu Adli Kararnamesi ile “Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Vekilliğine” atanan Polatlı Cumhuriyet Başsavcısı Sn Veysel KAÇMAZ’ı 15.01.2020 Çarşamba