Polatlı Ticaret Borsası Deprem Bölgelerine Gıda Yardımda Bulundu…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan ve 81 ilimizdeki Oda/Borsalarımızın katılımı ile devam eden “Deprem Dayanışma Kampanyası”na Borsamızda dahil oldu.
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 tarihinde saat 04:17’de 7,4 büyüklüğündeki deprem 10 ilimizde de büyük hasara neden olmuş ve hepimizi derinden etkilemiştir. Deprem sonrası depremin yaralarını sarmak için Borsamız Gıda Yardımında bulundu.
Borsamız 10.000 adet Hazır Yemek, 12.858 adet Barbunya, 11.502 adet Meyve Suyu, 18.900 adet Su, 6 Palet Bisküvi 10.02.2023 Cuma günü deprem bölgesine sevk edilmesi için tır yola çıkmıştır .
Başkanımız Sn Yahya TOPLU bu konuda yaptığı açıklamada;
“Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevresindeki 10 ili etkileyen deprem bizi derinden üzmüştür. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar temenni ederiz” dedi.
Diğer Yazılar
Polatlı Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Müdürü ve Beraberindeki Heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında Ziyaret Ettiler…
Polatlı Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Müdürü Sn Ahmet CAN ve beraberindeki heyet 22.05.2023 Pazartesi günü saat 14:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
TMO, WEB TABANLI “ELÜS SATIŞLARI” PLATFORMU ÜZERİNDEN SATIŞLARA BAŞLIYOR…
TMO Genel Müdürlüğü tarafından Elektronik Ürün Senetli (ELÜS) stoklarının şartlı satış işleminin gerçekleştirilebilmesi amacıyla web tabanlı “ELÜS SATIŞLARI” platformu oluşturulmuştur. Oluşturulan web tabanlı platform üzerindeki ikinci satışlar 05-08 Şubat 2019
Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Beraberindeki Heyet Borsamızı ziyaret ettiler…
Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Sn Engin YEŞİL, Meclis Başkanı Sn Ahmet AY, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ramazan ÖZKILIÇ, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Sn Şeyhmuz AYHAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn