Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Heyeti Borsamızı ziyaret etti…
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği’nin (TSÜAB) düzenlediği organizasyonda, Teknik Birim Başkanı Nilgün Sezer AKMAN, Teknik Birim Uzmanı Nihal POYRAZ ve Teknik Birim Basın Danışmanı Buket SAKMANLI’dan oluşan Heyet Başkanlığında, Yurt İçi ve Yurt Dışı Ziraat Fakültelerinde öğrenim gören 3’üncü sınıf öğrencilerinden oluşan gurup 04.07.2019 Perşembe günü saat 13:30’da Borsamızı ziyaret etti.
İlk olarak Borsamızın Laboratuvarında incelemelerde bulunan Heyete Laboratuvar Şefimiz Sami KARAYEL tarafından detaylı bilgiler verilerek öğrencilerden gelen sorulara ayrıntılı açıklamalarda bulunuldu.
Bilahare Borsamızın Elektronik Satış Salonunda satış seansını da izleyerek incelemelerde bulunan öğrenci grubuna burada da Genel Sekreterimiz R.Kayhan ÜNAL tarafından başta satış salonu iş ve işlemleri olmak üzere, Borsamızın faaliyetleri, Lisanslı Depoculuk, Aracılık Hizmetleri ve Borsa Laboratuvar Hizmetleri A.Ş.2nin faaliyetleri konusunda bilgiler verildi.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.11.2021 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.09.2021 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL Tarım Şurası çalışmalarına katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL, Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanan III. Tarım Şurası için yürütülmekte olan çalışmalar kapsamında 04-05.09.2019 tarihlerinde, Ankara’da Orman Genel Müdürlüğü’nde yapılan “Tarımsal Yapı ve Dönüşüm” Çalışma Grubu