Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 02.01.2020, Perşembe günü saat 09:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası şirketi olan PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş’de (Üçpınar Mahallesi, Aşağı Küme Evleri – Polatlı / Ankara) istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Makine ve Elektrik Teknisyeni alımı
ELEKTRONİK SATIŞ SALONU İŞLEMLERİ BİLGİLENDİRME
Sayın Üyelerimiz, Borsamız Elektronik Satış Salonu işlemleri, 02.01.2019, Çarşamba gününden itibaren saat 10:00’da başlayacaktır. Bilgilerinize,
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.12.2019 Perşembe günü saat 14:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.