PTB Lisanslı Depoculuk Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Şirketimiz, PTB Lisanslı Depoculuk Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 15.04.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve beraberindeki heyet 21.02.2024 Çarşamba günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.06.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 04.05.2023 Perşembe günü saat 13:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.