Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.07.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve beraberindeki heyet 21.02.2024 Çarşamba günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı İlçe Tarım Müdürü ve Beraberindeki Heyet Borsamızı Ziyaret ettiler…
Polatlı İlçe Tarım Müdürü Sn Burhanettin SÜTÇÜ, Daire Başkanı Sn. Adnan GÜRLEK ve beraberindeki heyet 11.05.2023 Perşembe günü saat 11:30’da Borsamızı ziyaret ettiler. İlk olarak Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunarak
Anadolu Ürün Piyasası Aracı Kurumu (Anadolu ÜPAK) Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Anadolu Ürün Piyasası Aracı Kurumu A.ş’nin Olağanüstü “Yönetim Kurulu Toplantısı” Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun başkanlığında 14.02.2024 Çarşamba günü gerçekleşmiştir.