Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 09.03.2020, Pazartesi günü saat 11:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticisi Sn Vehbi Bahadır YALÇIN ve Satış ve Performans Yöneticisi Sn Taner TÜRKYILDIZ ile Polatlı Şube Müdürü Sn Ünsal CANTÜRK Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 19.02.2024 Pazartesi
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM, Tetkik Görevlisi Sn. Meltem DURUL ve Sn Raşit ÇALIŞKAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan
Başkanımız Sn Yahya TOPLU “TOBB İç Anadolu Bölge Toplantısı”na Katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun Başkanlığında, 30.10.2023 Pazartesi günü TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleşen “İç Anadolu Bölge Toplantısı”na katıldı.