Polatlı Milli Eğitim Müdürü Sn Yusuf UYMAZ Borsamızı Ziyaret etti…
Polatlı Milli Eğitim Müdürü Sn Yusuf UYMAZ ve beraberindeki Müdürlük yetkilileri 14.10.2020 Çarşamba günü saat 14:00’da Borsamızı Ziyaret etti. Borsamız ile ilgili konularda Genel Sekreterimiz tarafından kendilerine bilgi sunulan söz konusu heyet ilçemizdeki faaliyetleri konusunda bilgilendirmede bulundu.
Diğer Yazılar
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 05.05.2023 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Sn. Ahmet
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı Borsa Genel Sekreterimizi ziyaret ettiler…
Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) İl Müdürü Yardımcısı Sn Fırat ÖZKILINÇ ve Şube Müdürü Sn Serpil EKMEKÇİ 15.03.2022 Salı günü Borsa Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’ yu ziyaret ettiler.
Borsamızda “Akreditasyon Geliştirme Ziyareti “ Gerçekleştirilmiştir…
Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında Bağımsız Denetçi Kuruluş Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. Denetçi Sn. Berker TELEK tarafından 1,2,5,7,10 ve 13. Dönem Akredite Borsa Denetiminden önce 22-23 Eylül 2020 tarihlerinde