Milliyetçi Halk Partisi (MHP) Ankara 1.Bölge Milletvekili Adayı ve Polatlı Belediye Başkanı’nın Bulunduğu Heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında Ziyaret Ettiler…
Milliyetçi Halk Partisi (MHP) Ankara 1.Bölge Milletvekili Adayı Sn Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA ve Polatlı Belediye Başkanı Sn Mürsel YILDIZKAYA’nın da bulunduğu heyet 11.05.2023 Perşembe günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Başkanımız Yahya TOPLU, “Lisanslı Depoculuk” Toplantısına Katıldı…
Başkanımız Sn. Yahya TOPLU, 05 Ekim 2020’de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Başkanlığında, Ticaret Borsası Başkanlarının iştiraki ile video konferans üzerinden gerçekleştirilen “Lisanslı Depoculuk
Borsamızda 2023 Yılı Mahsulü İlk Ürün “BUĞDAY” Satışı gerçekleştirildi…
Borsamıza 26.06.2023, Pazartesi günü 2023/2024 Hasat Döneminin ilk ürünü “Buğday” gelmiştir. Polatlı Karacaahmet Mahallesi’nden Ufuk ÇINAR’ın ürününün Uzman Laboratuvar ekibimiz tarafından analizi yapılmış olup uygunluğuna karar verilmiştir. Başkanımız Sn Yahya
Borsamızın Meclis, Yüksek İstişare ve Disiplin Kurulu Üyelerine “Bütçe Yemeği” Verildi…
Borsamızın Meclis, Yüksek İstişare ve Disiplin Kurulu Üyelerine Yıl Sonu İş ve İşlemlerine müteakip her yıl yapıldığı üzere bu yıl da 25.12.2019 Çarşamba günü “Bütçe Yemeği” verildi.