Burdur Ticaret Borsası Başkanı ve Beraberindeki Heyet Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…
Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn Ömer Faruk GÜNDÜZALP, Genel Sekreter Sn. Naile KÜÇÜKKEPECİ ERGÜN ve beraberindeki yetkililer 15.02.2022 Salı günü, saat 11:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Kırklareli/Babaeski TMO-TOBB LİDAŞ Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU özel sektöre örnek ve öncü olmak amacıyla kurulmuş olan Ülkemizin ilk lisanslı depo şirketi TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San. ve Tic. A.Ş.’nin 2010 yılından bu
POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere 1 Adet Yönetici Asistanı (Bayan) ve 1 Adet Basın Danışmanı (Bay / Bayan) eleman alımı gerçekleştirilecektir. Müracaatların şahsen, 15 Şubat 2019 Cuma günü mesai
Borsamızın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri “Diyarbakır 13. Mezopotamya Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstriyeli Fuarı” nı Ziyaret ettiler…
Borsamızın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri 18.03.2022 Cuma günü “Diyarbakır 13. Mezopotamya Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstriyeli Fuarı” nı ziyaret ettiler.