Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı”na katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL 19.09.2019 Perşembe günü saat 09:00’da Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Tarafından Düzenlenen Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı’na katıldı…
Diğer Yazılar
Geleneksel “Polatlı Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı” Hazırlık Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ziraat Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen, Gelenksel “Polatlı Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı” için (02-06 Haziran 2020) Hazırlık Toplantısı 03.02.2020 Pazartesi günü gerçekleşti. Toplantıya Borsamız Genel Sekreter Yardımcısı Sn Tugay
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU “19 Eylül Gaziler Günü” etkinliğine katıldı…
Genel Sekreter Yardımcımız Tugay AYDOĞDU 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 10:00’ gerçekleşen “19 Eylül Gaziler Günü” etkinliğine katıldı…
Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği (MEGİP) İl Çalışma Grup Toplantısı”na Borsamız da katıldı…
Beypazarı Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde, Beypazarı’nda gerçekleşen “Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği (MEGİP) İl Çalışma Grup Toplantısı”na Borsamızı temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Tugay AYDOĞDU katıldı.