Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Beraberindeki Heyet Borsamızı ziyaret ettiler…

Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Beraberindeki Heyet Borsamızı ziyaret ettiler…

Diyarbakır Ticaret Borsası  Başkanı Sn Engin YEŞİL, Meclis Başkanı Sn Ahmet AY, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ramazan ÖZKILIÇ, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Sn Şeyhmuz AYHAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn Şükrü BOYLU 11.07.2023 Salı günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Borsamızdaki makamında ziyaret ettiler. .

Söz konusu ziyarette Başkanımız Sn Yahya TOPLU;

 “Polatlı Türkiye’nin sayılı tarım ambarlarından biridir. Polatlı her geçen gün büyüyor, gelişiyor, kendini yeniliyor. Polatlı  Ticaret Borsası olarak  bizlerde tarım memleketi Polatlı’mızda çiftçilerimize ve tüccarlarımıza en iyi hizmeti verebilmek  için çaba gösteriyoruz.  Geçtiğimiz yıl Diyarbakır Ticaret Borsamız ile “Kardeşlik Protokolü” imzaladık.

Biz geçen yıl Diyarbakır’ı ziyaret ettik. Şimdide Sayın Başkanımız, Meclis yönetimi beraberliğinde bizleri ziyaret ettiler. Temennimiz bundan sonra  gidiş gelişlerimiz daha sık olsun…” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Sn Engin Yeşil;

“Hem Polatlı’yı ziyaret ettik hem de bu kardeşliğin ötesinde de tekrar buradaki bir ticari bağımızla hem Diyarbakır Ticaret Borsası hem de Polatlı Ticaret Borsası olarak bugün buradaki buğday borsasının satış seansına da katılacağız. İnşallah bundan sonra da beraber hem Diyarbakır hem de Polatlı Ticaret Borsaları olarak ticari bağlarımızı da güçlendirerek işbirliğimize devam edeceğiz.  Bizim bugün Polatlı Ticaret Borsası’nı ziyaret amacımız hem buğday borsasının satış sahasını ve seansını yakından görmek hem de işbirliğimizi güçlendirmektir. Biz Polatlı Ticaret Borsası ile Mart ayında Diyarbakır’da “Kardeşlik Protokolü” imzaladık. Bu kardeşlik protokolümüzün ticari alanda da devam etmesini istedik. Ondan dolayı bugün Polatlı’da bulunmaktayız. Polatlı’da da bulunmaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek istiyorum. İnşallah bundan sonrada ticari bağlarımız güçlenerek devam eder. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum…” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Elektronik  Satış  Salonumuzda  incelemelerde  bulunup bir  süre  satış seansını da  izleyen heyete Başkanımız Sn Yahya TOPLU tarafından gerek Elektronik Satış Salonu işlemleri gerekse Borsamız faaliyetleri konusunda detaylı bilgi verildi.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn Engin YEŞİL karşılıklı hediye takdiminde bulundular.

Diğer Yazılar

Haberler 12 Nisan 2019

Başkanımız Sn Yahya TOPLU “Elektronik Satış Salonu”nda Üyelere bilgi verdi…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU 11.04.2019 Perşembe günü Borsamızın “Elektronik Satış Salonu”nda işlem yapan Üyelerimize gerek Borsamız çalışmaları gerekse Satış Salonu işlemleri konusunda bilgi verdi. Bu arada Borsamıza ürün getiren üreticilere

Haberler 22 Ocak 2021

AK Parti İlçe Başkanı Sn Aysel DEMİR Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…

AK Parti İlçe Başkanı Sn Aysel DEMİR ve beraberindeki heyet 22.01.2021 Cuma günü saat 15:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.

Haberler 7 Mayıs 2019

TOBB 75. Genel Kurul’u Yapıldı…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 75. Genel  Kurulu 01-02 Mayıs 2019 tarihlerinde Ankara;da Birlik Merkezinde yapıldı. Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Meclis Başkanı Sn Osman ÖZEL, bir kısım Meclis Üyeleri