Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 08.11.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
TOBB 1-2-5-7. Dönem Akredite Oda/Borsalara Süreç ve Risk Yönetimi Eğitimi’ne katıldık.
https://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=13750&lst=Haberler
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 05.05.2023 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Sn. Ahmet
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.10.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.