Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 14.09.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Başkanımı Sn Yahya TOPLU ve Beraberindeki Heyet Tekirdağ Ticaret Borsasını ziyaret etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Meclis Başkanı Sn Ali ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn Kadir ÖZGÖNÜL, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn Yücel DEMİRBAŞ ve
Fransa Büyükelçiliği Tarım Müşaviri Sn Bozkurt ÖZSEREZLİ Borsamızı ziyaret etti…
Fransa Büyükelçiliği Tarım Müşaviri Sn Bozkurt ÖZSEREZLİ 29.08.2019 Perşembe günü Borsamıza gelerek Elektronik Satış Salonumuz ile Lisanslı Depo Tesislerimizde incelemelerde bulunup Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL ile birlikte un, tohum
Borsamızın Disiplin Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Disiplin Kurulu Toplantısı Sn.Senayi GÖKÇE’nin Başkanlığında 10.12.2022 Cumartesi günü saat 16:00’da Antalya’da gerçekleştirildi.