Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 21.06.2023 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Borsamızın Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali TÜRKOĞLU, 05.05.2022 Perşembe günü başta Borsamız personeli
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 28.04.2022 Perşembe günü saat 19:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.07.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.