Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.01.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Borsa Meclis Üyelerinden Oluşan Heyet TOBB 80. Genel Kuruluna Katıldı…
Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN’ın konuşmalarıyla başlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Genel Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı Sn M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nun katılımı ile 15-16 Mayıs 2024‘te gerçekleştirildi. TOBB
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Polatlı İlçe Başkanlığı’nı Ziyaret Etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na seçilen Sn Bilal Haşim AVCI’yı beraberinde Borsamız Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU olduğu halde 28.01.2020 Salı günü tebrik ziyaretinde bulundular…
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Yetkilileri Borsamızı Ziyaret etti…
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Uzmanı Sn Fikret ERDEN ve Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş. Proje Yöneticisi Sn Gülsüm İRİŞKÜÇÜK ve beraberindeki Yazılım Uzmanları