Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 17.09.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 03.03.2020 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 23.12.2019, Pazartesi günü saat 14:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken
DEPREM FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK İLÇESİ DEPREM FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI BANKA HESAP BİLGİLERİ – TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. TOBB ŞUBESİ TÜRK LİRASI ; TR49 0006 4000 0014