Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 01.09.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Disiplin Kurulu Toplantısı Sn.Sedat GÜVEN’in Başkanlığında 28.06.2019 Salı günü, saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Başkanımı Sn Yahya TOPLU ve Beraberindeki Heyet Tekirdağ Ticaret Borsasını ziyaret etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Meclis Başkanı Sn Ali ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn Kadir ÖZGÖNÜL, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn Yücel DEMİRBAŞ ve
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.09.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.