Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.04.2022 Perşembe günü saat 17:30’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Antalya Ticaret Borsası Heyeti Borsamızı Ziyaret Etti…
Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Halil BÜLBÜL ve beraberindeki heyet 27.07.2023 Perşembe günü Borsamızı ziyaret ettiler. Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunup bir süre satış seansını da izleyen
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 28.12.2023 Perşembe günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU 15.04.2024 Pazartesi günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan