Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 10.11.2021 Çarşamba günü saat 13:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL “Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı”na katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL 19.09.2019 Perşembe günü saat 09:00’da Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Tarafından Düzenlenen Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Çalıştayı’na katıldı…
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan Kursiyerler Borsamızı ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan Kursiyerler 15 Mayıs 2019 tarihinde Borsamızı ziyaret etti. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürlüğü
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.10.2019 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.