Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 20.02.2020 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 26.02.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 25.05.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 30.04.2019 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.