Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.02.2020 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan Kursiyerler Borsamızı ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan Kursiyerler 15 Mayıs 2019 tarihinde Borsamızı ziyaret etti. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürlüğü
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL Tarım Şurası çalışmalarına katıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL, Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanan III. Tarım Şurası için yürütülmekte olan çalışmalar kapsamında 04-05.09.2019 tarihlerinde, Ankara’da Orman Genel Müdürlüğü’nde yapılan “Tarımsal Yapı ve Dönüşüm” Çalışma Grubu
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.01.2020 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.