Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.06.2019 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve İletişim” Seminerine katıldık…
Polatlı Ticaret Borsası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve iletişim” Seminerine 21.08.2020 Cuma günü “Video Konferans
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 14.01.2020 Salı günü saat 14:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Heyeti Borsamızı ziyaret etti…
Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği’nin (TSÜAB) düzenlediği organizasyonda, Teknik Birim Başkanı Nilgün Sezer AKMAN, Teknik Birim Uzmanı Nihal POYRAZ ve Teknik Birim Basın Danışmanı Buket SAKMANLI’dan oluşan Heyet Başkanlığında,