Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.12.2019 Perşembe günü saat 14:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 31.12.2019 Salı günü saat 12:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Hesapları İnceleme Komisyonu Toplandı…
Borsamızın “Hesapları İnceleme Komisyonu” yıl sonu hesap ve tabloları değerlendirmek üzere Sn Yusuf DEMİR’in Başkanlığında 24.12.2019 Salı günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda toplandı.
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 27.01.2020, Pazartesi günü saat 16:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere