Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 15.04.2020 Çarşamba günü saat 15:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
POLATLI TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN;
Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere, Bay/Bayan eleman alınacaktır. Aşağıdaki şartları taşıyan adayların istenilen belgelerle birlikte şahsen, 17 Ocak 2023 Salı günü saat 17:00’ye kadar Borsa Genel Sekreterliği’ne müracaat etmeleri
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve İletişim” Seminerine katıldık…
Polatlı Ticaret Borsası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve iletişim” Seminerine 21.08.2020 Cuma günü “Video Konferans
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 10.09.2019, Salı günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken