Borsamızın “Disiplin Kurulu Üyeleri” Seçimden Sonraki İlk Disiplin Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi…
Borsamızın 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleşen “Disiplin Kurulu Üyeleri Seçimleri”nden sonraki ilk toplantı Disiplin Kurulu Başkanı Sn Senayi GÖKÇE ve Üyeler Sn Sevgi COŞKUN, Sn Yasin KAHRAMAN ÖZDEMİR, Sn ŞEVKİ ÜNAL, Sn Mesrur DAŞKIN ve Sn Neşet EVİRGEN’nin katılımları ile 18.10.2022 Salı günü saat 14:00’da gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Antalya Ticaret Borsası Heyeti Borsamızı Ziyaret Etti…
Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Halil BÜLBÜL ve beraberindeki heyet 27.07.2023 Perşembe günü Borsamızı ziyaret ettiler. Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunup bir süre satış seansını da izleyen
Akreditasyon İzleme Komitesi Üyelerine Yönelik “Denetimler Öncesi Bilgilendirme” Toplantısı yapıldı…
Akreditasyon İzleme Komitesi Üyelerine yönelik “Denetimler Öncesi Bilgilendirme” toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Akreditasyon Kurulu Başkanı Sn Faik YAVUZ’un katılımı ile 28.06.2021 Pazartesi
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM ve Tetkik Görevlisi Sn. Dilara ÖMEROĞLU ile Sn Musa KARAMAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu