Borsamızda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) “Akreditasyon Denetimi” gerçekleştirildi…
Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında Bağımsız Denetçi Kuruluş Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş. yetkili personeli Denetçi Sn. Berker TELEK tarafından 31 Ağustos – 01 Eylül tarihleri arasında Borsamızda “Akreditasyon Denetimi” gerçekleştirilmiştir.
Diğer Yazılar
Borsamızda Bayramlaşma…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 26.07.2021 Pazartesi günü başta Elektronik Satış Salonu’nda alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ile Borsamıza ürün satmak üzere gelen üretici ve temsilcileri, bilahare de Borsamız Personeli ile
Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU 15.04.2024 Pazartesi günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.01.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.