Borsamız Personeli “IPARD Proje Hazırlama Eğitimine” katıldı…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen “IPARD Proje Hazırlama Eğitimlerinin” ilkine Borsamızdan Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Yener Toplu, Tescil Memuru Hikmet Taşın ve Muhasebe Memurları Nüket Baysal, Emre Ürersoy ve Terkanlı Özkan katılım sağlamıştır.
Diğer Yazılar
Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 13.02.2020 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
POLATLI TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası’nda istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Personel alımı gerçekleştirilecektir. Müracaatların şahsen, 22 Aralık 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki belgeler ile birlikte Polatlı Ticaret Borsası Genel Sekreterliği’ne
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 25.05.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.