Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Faaliyetlerine en etkin şekilde devam ediyor…

Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Faaliyetlerine en etkin şekilde devam ediyor…

Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Lisanslı Depolara ürün teslimi öncesi, teslim edilecek ürünün kalite ve sınıflandırılmasının yapılması amacıyla, 06 Haziran 2018 tarihinde Polatlı Ticaret Borsası’nın iştiraki şeklinde kurulmuştur.

Borsa Polatlı Laboratruvar Hizmetleri A.Ş., T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı “Referans Yetkili Sınıflandırıcı Lisansı“na sahip, güvenilir ve uyguladığı uluslararası düzeyde kabul edilebilir analiz metotları ile gelişen teknoloji ve bilimsel veriler doğrultusunda yürüttüğü faaliyetleri kapsamında halen PTB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Polatlı Merkez ile TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Mucur Şubelerine hizmet vermektedir.

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş, 2018 yılı içerisinde PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Polatlı Şubesi’nde üreticiler ve şirketler tarafından depoya teslim edilen toıplam 39.040 ton ürün için (28.226 ton buğday, 2.524 ton arpa, 8.290 ton mısır) 2208 adet analiz gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz, yine 2018 yılı içerisinde TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Mucur Şubesi’nde üreticiler ve şirketler tarafından depoya teslim edilen toplam 3.556 ton ürün için (27 ton buğday, 3.529 ton arpa) 138 adet analiz gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz Ülke genelinde çok daha fazla sayıda Lisanslı Depoya hizmet verecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca yine Şirketimiz bünyesinde bulunan Polatlı Ticaret Borsası Elektronik Satış Salonunda bulunan Borsa Cafe ile de Borsa üyelerimize kaliteli hizmet vermek üzere faaliyetlerine devam etmektedir…

Diğer Yazılar

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. 10 Kasım 2021

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı  Başkanımız Sn.  Ali ŞEREN’in  Başkanlığında  10.11.2021  Çarşamba günü  saat 12:00’da gerçekleştirildi.

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. 3 Mayıs 2019

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı  Başkanımız Sn.  Ali ŞEREN’in  Başkanlığında  03.05.2019  Cuma günü  saat 11:00’de  Borsamızın  Meclis  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Haberler 10 Haziran 2019

Sarıkaya/Yozgat’ta bulunan Lisanslı Deponun “Referans Yetkili Laboratuarı için Personel Alımı Yapılacaktır.”…

İLAN Polatlı Ticaret Borsası’nın iştiraki olan Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş.’nin, Sarıkaya/Yozgat’ta bulunan TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait toplam 60.000 Ton kapasiteli Tesisin “Yetkili Sınıflandırıcı Laboratuvarında” istihdam