Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Faaliyetlerine en etkin şekilde devam ediyor…

Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Faaliyetlerine en etkin şekilde devam ediyor…

Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Lisanslı Depolara ürün teslimi öncesi, teslim edilecek ürünün kalite ve sınıflandırılmasının yapılması amacıyla, 06 Haziran 2018 tarihinde Polatlı Ticaret Borsası’nın iştiraki şeklinde kurulmuştur.

Borsa Polatlı Laboratruvar Hizmetleri A.Ş., T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı “Referans Yetkili Sınıflandırıcı Lisansı“na sahip, güvenilir ve uyguladığı uluslararası düzeyde kabul edilebilir analiz metotları ile gelişen teknoloji ve bilimsel veriler doğrultusunda yürüttüğü faaliyetleri kapsamında halen PTB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Polatlı Merkez ile TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Mucur Şubelerine hizmet vermektedir.

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş, 2018 yılı içerisinde PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Polatlı Şubesi’nde üreticiler ve şirketler tarafından depoya teslim edilen toıplam 39.040 ton ürün için (28.226 ton buğday, 2.524 ton arpa, 8.290 ton mısır) 2208 adet analiz gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz, yine 2018 yılı içerisinde TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Mucur Şubesi’nde üreticiler ve şirketler tarafından depoya teslim edilen toplam 3.556 ton ürün için (27 ton buğday, 3.529 ton arpa) 138 adet analiz gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz Ülke genelinde çok daha fazla sayıda Lisanslı Depoya hizmet verecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca yine Şirketimiz bünyesinde bulunan Polatlı Ticaret Borsası Elektronik Satış Salonunda bulunan Borsa Cafe ile de Borsa üyelerimize kaliteli hizmet vermek üzere faaliyetlerine devam etmektedir…

Diğer Yazılar

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. 14 Nisan 2020

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…

Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 14.04.2020 Salı günü  saat 12:00’da  “Video Konferans Yöntemi” ile yapıldı.

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. 12 Kasım 2019

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…

Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı  Başkanımız Sn.  Ali ŞEREN’in  Başkanlığında  12.11.2019 Salı günü  saat 12:00’da  Borsamızın  Meclis  Toplantı  Salonunda  yapıldı.

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. 12 Mayıs 2020

Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…

Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 12.05.2020 Salı günü  saat 12:00’da  “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.