Başkanımız Yahya TOPLU, TİGEM Polatlı 69. Geleneksel Hasat Bayramına katıldı…
Başkanımız Yahya TOPLU, beraberinde Borsa Meclisi, Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Kurulu, Disiplin Kurulu, Diğer Borsa Organları ve Borsa Personeli ile birlikte 26.07.2019, Cuma günü saat 17:00’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin teşrifleriyle gerçekleştirilen TİGEM Polatlı 69. Geleneksel “Hasat Bayramı” etkinliklerine katıldı.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Sn Şener DERİN’i Makamında ziyaret ettiler…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, beraberinde Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Sn Ali TÜRKOĞLU, Sn Kadir ÖZGÖNÜL ve Sn Mehmet ERGÜN ile birlikte 29.04.2021 Perşembe günü saat
Borsamızda Bayramlaşma…
Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU 12.07.2022 Salı günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan
Borsamızda 2022 Yılı Mahsulü İlk Ürün “ARPA” Satışı gerçekleştirildi…
Borsamıza 15.06.2022, Çarşamba günü 2022/2023 Hasat Döneminin ilk ürünü olarak 1 araç “Arpa” gelmiştir. İlk ürün olarak; Polatlı SARIOBA Mahallesi’nden Efraim KAYA’ın ürününün uzman laboratuvar ekibimiz tarafından analizi yapılmış olup