Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Sn Şener DERİN’i Makamında ziyaret ettiler…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, beraberinde Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Sn Ali TÜRKOĞLU, Sn Kadir ÖZGÖNÜL ve Sn Mehmet ERGÜN ile birlikte 29.04.2021 Perşembe günü saat 16:30’da Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Sn Şener DERİN’i makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, “Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü İmza Töreni’ne katıldı…
Başkanımız Yahya TOPLU 26 Şubat 2019 Salı günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) gerçekleştirilen “Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü İmza Töreni”ne katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve
Polatlı Üniversite Kuruluş Koordinatörü Sn Prof. Dr. Necdet KANDEMİR Ziyareti…
Polatlı Üniversite Kuruluş Koordinatörü Sn Prof. Dr. Necdet KANDEMİR, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Sn Dr. Abuzer KALYON ve beraberindeki yetkililer 09.11.2021 Salı günü saat 16:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında
Borsamızda “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” Yemeği düzenlendi…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.10.2022 Cuma günü saat 19:00’ da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında Üyelerimiz ve Eşlerine “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” yemeği düzenlendi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU borsamız Üyelerinden